O nás

Veru a Janča, dvě holky, jeden sen, společný zájem – zájem o módu. 

With Us už je nějakou dobu součástí módního internetového světa a co stojí za zrozením tohoto obchodu? Kámošky, které se potkaly na vysoké škole se stejnou vidinou a vírou. Přej si něco, běž tomu naproti, jednou se s tím setkáš, bude to velké a stát za to.

Ani jedna z nás nevěděla, co na vysoké škole dělá, ale obě jsme věděly jedno, že všechno má svůj důvod, díky výšce jsme se potkaly, staly nerozlučnou dvojkou a začaly realizovat náš sen. Možná se ptáte jaký sen mladé holky mohou mít? Možná to, co každý, ale ne každý to riskne a dokáže vyjít ze své komfortní zóny. Co je tím naším společným snem? Být šťastné, což pro nás znamená věnovat se naplno tomu co nás baví, být pánem svého času a vědět, že pokud produktivní budeš, mnohonásobně se ti to vrátí. Co je víc, něž když se práce stane tvým koníčkem? Nebo lépe řečeno, když se koníček stane tvou prací? My totiž nakupování milujeme, milujeme značkové oblečení a cestovaní, které je nedílnou součástí toho všeho. Objevujeme nové módní trendy v zahraničí pro naše klienty a to nás baví, proto jsme si tohle všechno převedly do jednoho- a to do naší práce.

Psal se rok 2018, i přes roční odloučení jsme stále měly v hlavě jednu společnou myšlenku, chceme vytvořit něco, co nás bude v životě naplňovat. Pár týdnů zbývalo do příjezdu jedné z nás zpět do ČR a už v té době jsme byly rozhodnuté, že se chceme věnovat prodeji zboží. Ještě v týdnu, kdy se jedna z nás vrátila, jsme odjely do Itálie na nákupy oblíbené značky Replay. První plán byl sestavit sortiment pouze ze zboží pro pány. Jenže co bychom to byly za holky abychom se nezamilovaly do oblečení pro nás? Nakoupily jsme tedy jak pánské, tak i dámské kousky. Dalším otazníkem byl název, jak se budeme jmenovat? Chtělo to něco krátkého, vystižného, něco co ti zůstane v hlavě. Udělaly jsme si plán, každá vymyslí několik názvu a z těch vybereme. Musíme se s něčím přiznat. With Us mělo zpočátku český název, rozhodly jsme se pro jméno ,,Sakypaky,,  Po dlouhodobém vybírání toho pravého názvu, zjištění, že tento název už někdo vlastní není moc příjemným. A tak jsme se pojmenovaly With Us. A proč právě tak? V překladu jak jistě víte, to znamená ,,s námi,, chceme tím říct, aby jste se oblékli s námi, že s námi najdete vždy to co hledáte, že s námi můžete udělat radost nejen sobě, ale i svým blízkým. Prostě nakupuj s námi!

Pokud jsi dočetl až tady, děkujeme. Děkujeme, že tě zajímá jak to všechno vzniklo, jak se mladé holky pustily do nečeho pro ně zcela neznámého, do světa prodeje, marketingu, že i s naprostých laiků se mohou stát dobří obchodníci, bez jakékoliv pomoci odborníků. Chceme tímto motivovat mladé lidí, aby se nebáli rozjet a zrealizovat své nápady. Jestli čekáte na správnou chvíli, tak už dávno přišla.

With Us je teprve takové miminko, ale už teď víme, že pokud jeho základy děláme s láskou, bude to to nejlepší, co jsme mohly zrodit.

Proto my říkáme:

WITH US #WITHLOVE